TIKAI AUGU IZCELSMES AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Broncophen® Sine sīrupa un Broncophen® Rubus sīrupa sastāvā ir timiāns un alteja, kuras ir pilnībā augu izcelsmes aktīvās sastāvdaļas.

Aveņu sula

Aveņu sula nodrošina Broncophen® patīkamo garšu, kura patīk, gan jauniem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Timiāna lakstu ekstrakts un altejas saknes sīrups

Timiāns jau gadsimtiem ilgi ir zināms kā atkrēpošanas līdzeklis, kurš veicina krēpu izdalīšanos klepojot.

BS Sine mit Grafik

BĒRNIEM

Broncophen® Sine sīrupa sastāvā nav cukura un spirta (alkohola).

Broncophen® Sine sīrups ir paredzēts iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā. Ja nepieciešams, Broncophen® Sine var atšķaidīt ar ūdeni vai siltu tēju.

Tradicionālas augu izcelsmes zāles, ko lieto norādītajām indikācijām, pamatojoties vienīgi uz ilgstošā laikposmā iegūtiem rezultātiem. Lūdzu uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Lūdzu konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Ik pēc 3-4 stundāmFlasche diagonal

VIEGLI PAŅEMT LĪDZI

Broncophen® synergus pastilas ir līdzņemšanai ērta zāļu forma. Šo pastilu sastāvā ir timiāns un akācijas sveķi (gumiarābiks). Timiāns veicina atkrēpošanu, savukārt akācijas sveķi (balstviela) veido aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas, tādējādi mazinot rīkles kairinājumu un tā izraisīto sauso klepu.

Past mit Schrift pink

adults

PIEAUGUŠAJIEM

SĪRUPS, AEROSOLS VAI PASTILAS...Broncophen® klāstā ir īstais līdzeklis jebkuram klepus veidam.

  • Nesatur spirtu (Broncophen sine sīrups un Broncophen synergus pastilas)

  • Nesatur cukuru (Broncophen sine sīrups, Broncophen AER aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā un Broncophen synergus pastilas)

  • Nesatur laktozi, liellopu & cūku izcelsmes sastāvdaļas

Tradicionālas augu izcelsmes zāles, ko lieto norādītajām indikācijām, pamatojoties vienīgi uz ilgstošā laikposmā iegūtiem rezultātiem. Lūdzu uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Lūdzu konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Product family mit Schrift